آثار راه یافته به بخش مسابقه صحنه

1398/09/10   0:5:28

به گزارش روابط عمومی جشنواره، لیست آثار راه یافته به بخش مسابقه صحنه یازدهمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره منتشر شد.

Alternate Text

لیست آثار راه یافته به بخش مسابقه صحنه یازدهمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره منتشر شد.

ردیف

نام اثر

نام کارگردان

نام دانشگاه

1

انگشتری ژنرال ماسیاس

سعید مرادی منش

دانشگاه سوره

2

کوردوما

صادق اسحاقی

دانشگاه سوره

3

یک قاچ از زندگی

فرزان رنجبر

دانشگاه هنر علمی و کاربردی واحد 38

4

سزارین

جعفر موسی زاده

دانشگاه سوره

5

کامی کینگ کنگ

ماهان طالبیان

دانشگاه سوره

6

مونولوگی برای من

سارو عباسی

دانشگاه آزاد تهران واحد غرب

7

جلیقه زردها

نگین نشاط

دانشگاه سوره

8

تشنگان

بهنام فرهادی

دانشگاه سوره

9

روز ممکن

مهرداد امیری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

10

شهادت پیوتر اوهه

فاطمه محمد امیری

دانشگاه سوره

11

حاجت

حسنا قبادی

دانشگاه هنر تهران

12

کبوتری ناگهان

آزاده علیزاده

دانشگاه سوره

13

سهش

پریا گلمحمدی

دانشگاه سوره

14

احترام

کیمیا اسفندیاری

دانشگاه هنر تهران

15

دیدن

سید علیرضا بهاء

دانشگاه سوره

16

ژنگار

صادق داوری ترشیزی

دانشگاه سوره

17

مردار برادرم

نفیسه حاجی زاده

دانشگاه سوره

18

خرفستر

مرتضی معراجی

دانشگاه هنر تهران

19

تارتاروس

امیر حسین مدنی سادات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

20

پزشک نازنین

مهسا موسوی

دانشگاه سوره

21

هفته هیجدهم

محسن صادقی

دانشگاه سوره

22

اتاق شماره­ی 6

شادناز پور مهدی

دانشگاه سوره

23

لیدی مکداف

سیده سبا میرفارسی

دانشگاه سوره

24

سیگارهای خیس

آرشام بهفر

دانشگاه هنر و معماری پارس

25

کشتی شکسته ها

عمار دولتخواه

دانشگاه سوره

26

خانه

سارا منتی داود

دانشگاه سوره

27

MedeAAA

مرجان آقانوری

دانشگاه هنر تهران

28

نور موضعی

مائده سادات حجازیان

دانشگاه سوره

29

ترانه های قدیمی

الناز فتاحی

دانشگاه سوره

30

چالش با طعم شکسپیر

سجاد زارعی

دانشگاه هنر پردیس کرج

31

شازده کوچولو (اقتباس)

شقایق مهدی پور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

32

عروسی خون

علی زمانی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

33

ادیپوس

مرضی صفری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

34

نقش پیچک

مهدی روزبهانی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

35

شام خداحافظی

فرزانه شاکری

دانشگاه سوره

36

چهار چوب

فاطمه آهنگران

دانشگاه سوره

37

سگ وفادار جناب وزیر

ظهیر ادیبی

دانشگاه سوره

38

می­نغنویم

امیرمنصور تمیزی فرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

39

اهدای عضو

فروزان قاسمی

دانشگاه هنر تهران

40

خانمچه و مهتابی

زهرا یاری زاده

دانشگاه سوره

41

فوکوس

مهدی گلناری

دانشگاه هنر تهران

42

عقده

الهه انصاری

دانشگاه سوره

43

جنگ بازی

امیر امینی

دانشگاه هنر تهران

44

مراسم انسان کشی

محمد مهدی

دانشگاه سوره

45

مرد بالشی

سید فاضل معصومی

دانشگاه سوره

46

آفدابه (آفتابه)

محمود ملکی

دانشگاه علمی­کاربردی واحد 46

47

لاموزیکا

نگار شفاعتی

دانشگاه سوره

48

اژدهاک 4:48 دقیقه

آرمینا محمودی

دانشگاه پارس

49

کلفت ها

عطیه افخمی

دانشگاه سوره

 

 

در بررسی آثار، برخی از آثار در لیست مشروطی قرار گرفتند که متاسفانه به علت آلودگی هوای تهران و تعطیلی مراکز دانشگاهی، دسترسی کامل به بازخوان ها امکان پذیر نیست. از لیست مشروطی ها نهایتا 10 کار تا آخر این هفته به عنوان پذیرفته شده در بخش بازبینی اعلام خواهد شد.

جدول آثار مشروط:

 

 

نام اثر

نام کارگردان

نام دانشگاه

1

آنتیگون کوچولو

شایان یزدانشناس

دانشگاه هنر و معماری واحد مرکزی

2

کازیمودو

نگار مراد

دانشگاه سوره

3

کارخانه هیولاها

سعید تواضع

دانشگاه هنر تهران

4

از پنجره­های باز برایم بخوان

باران احصایی

دانشگاه سوره

5

تله موش

نیما آقاخانی

دانشگاه تهران

6

نکبت

محمد موسوی

دانشگاه تهران

7

اگر...

رضا کریمیان

دانشگاه پیام نور – تهران مرکز

8

تفرد

مهسا حمیدی

دانشگاه سوره

9

کاف

سامان داوری

دانشگاه سوره

10

یک مقدار عدد

محمد طاها آماده

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

11

بیگانه

نگین صادقیان

دانشگاه هنر

12

ساده مثل روبیک

آرمین صیاد

دانشگاه هنر

13

ویمبلدون

غزال توکلی

دانشگاه هنر و معماری واحد مرکزی

14

گرگ ها

سارا محمدرضایی

دانشگاه علمی­کاربردی واحد 11

15

پدر جایزه

خیزران جهانبانی و شاره

دانشگاه هنر و معماری

16

آقای سفید برفی

فاطمه عسگری

دانشگاه سوره

17

آلوینا

امیرحسین بابایی

دانشگاه تربیت مدرس تهران

18

دوئت

امیررضا احمدی

دانشگاه هنر تهران

19

امروز برایم حرف تازه ای نداشت

یاشار یزدانی

دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

20

58 مین مرگ طبیعی

محمد معین رمضانی

دانشگاه علامه طباطبایی

21

انتخاب

امین امام قلی زاده سیار

دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

22

کیلومتر صفر

بهناز صابری

دانشگاه سوره

23

فصل خون

محمد اسمعیلی

دانشگاه امیرکبیر

24

برداشت چندم از ذهن آشفته­ی من

یاسمین بنیادی

دانشگاه آزاد اسلامی

25

آنتیگون نسخه کرئون

سینا شیبانی

دانشگاه هنر تهران

26

پدر کارگردان

آرش میرزایی

دانشگاه سوره

27

بیست و یک

رضا عدل

دانشگاه سوره

28

ننگین

حسین عباسپور

دانشگاه سوره

29

پی گم

کیانا شهروزی

دانشگاه سوره

30

جنون مدرن

صبا ملائی

دانشگاه هنر تهران

31

ولپن

رضا رشید

دانشگاه تهران غرب-میدان صنعت

32

باغ وحش

الهه غلامزاده

دانشگاه سوره

33

خوان خون

امید خوبان

دانشگاه علمی­کاربردی واحد 46

34

در انتظار گودو

عباس نکیسا

دانشگاه سوره

35

دد نامه

مهدی خشکباری

دانشگاه هنر و معماری

 

 

پذیرفته شدگان گرامی لازم است متن نهایی آثار خود را در صورت تالیفی بودن تا حداکثر هفتم دی ماه تحویل دبیرخانه جشنواره دهند.

بازبینی آثار در بازه­ ی 30 دی ماه تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد. زمان بندی دقیق بازبینی آثار ، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.


بخش صحنه تئاتر سوره سوره دانشگاه سوره آثار راه یافته به صحنه